Produkty POS – portfolio

Ścianki reklamowe to jeden z najlepszych sposobów na szybkie przedstawienie w atrakcyjnej formie swojej oferty. Z przyjemnością informujemy wszystkich zainteresowanych, że dostępne w naszej propozycji ścianki magnetyczne i reklamowe idealnie sprawdzają się w funkcji wystawienniczej na różnego rodzaju targach, akcjach informatycznych czy reklamowych. Każda ścianka reklamowa i ścianka panelowa z naszej oferty dostępna jest w kilku standardowych rozmiarach, lecz na specjalne życzenie klienta istnieje możliwość zaprojektowania i wykonania indywidualnego modelu takiego produktu.

 

Posiadamy ku temu stosowne urządzenia najnowszej generacji oraz potrzebną wiedzę merytoryczną. Ekspozycja materiałów reklamowych w formie ściennej czy stojącej jest bardzo popularna i dzięki swojej skuteczności powszechnie stosowana. Proponowane w naszej ofercie ścianki reklamowe wykonane są najczęściej z aluminium albo plexi. Polecane są tym sprzedawcom, którzy najwyżej cenią sobie elegancki wygląd ekspozycji reklamowej oraz wygodę w prezentacji świadczonych usług i dostępnych produktów. Nowoczesny park maszynowy znajdujący się na wyposażeniu naszej firmy w połączeniu z wysoko wykwalifikowanymi i doświadczonymi specjalistami z branży reklamy wizualnej daje piorunujący efekt w postaci najwyższej jakości usług w przystępnych cenach.

 

Wszystkie zlecone nam zadania wykonujemy terminowo i rzetelnie. Profesjonalnie i kompleksowo podchodzimy do każdego nawet najmniejszego zlecenia, gdyż u nas każdy klient jest równie ważny.